JXTC Political - шаблон joomla Окна

Birlik Olmanın Tek Yolu Buradan Geçer...

Kendi değerlerimize sahip çıkmak, geleceğe yeni bir başlangıç yapmak, yeniden yeni bir medeniyete kapı açmak için,
Türk, Övün, Çalış, Güven!

Genel Başkan'dan 23 Nisan Kutlaması

 

 

Değerli Milletim,

Dünyada kıymetini bir türlü anlayamadığımız Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün, geleceğin çocuklarına armağan ettiği ve bunu sadece Türk çocuklarına değil bütün dünya çocuklarına armağan ettiği bu güzel Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlu olsun.

Çocuklarımız geleceğin en önemli altın ordusudur. Onlar bizim geçmişte yaşadığımız her türlü savaşı geleceğe barış olarak yansıtan birer huzur neferleridir. Onlara ne kadar tarih, bilim ve ilim gösterir isek o kadar çok geleceğe ışık olur ve insanlığa yeni adım attırırlar. Bu konuda her aile bireylerinin kendi çocuklarını yetiştirirken, onlara geçmişte yaşanan olayları ders alıp doğruları saptırmadan öğretmekle yükümlüdürler.

Çocuklarımız, atalarımızdan ve son Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün izi ve ışığından alacağı eğitim ve insanlığı ile geleceğe daha geniş ve özgür bakışlar yaratacaktır. Bu insanlık için şarttır ve aksi düşünce yaratan mahluklar için birer savaşçı olmak zorundadırlar. Çünkü onlar huzur ve barış içinde olması için insanlığı tehdit eden unsurları ortadan kaldırmakla görevlidirler.

Türk'ün bilim, ilim ve ışığı her zaman daim olsun. 
Ne Mutlu Türküm Diyene!

...Türk Birliği Partisi Genel Başkanı Hurşit YİĞİT...

Author: tbpsuperuseradmin Filed Under:
Haberler Gösterim: 4204

Tarih Kitabı

Göktürk Tarihi

Kitap, Türklerin kurduğu Göktürk İmparatorluğunu bir ciltte anlatmıştır.

SATIN AL >>

Vatan Bölünemez,

Bütündür!

Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bir Türk devleti olarak geçmiş ve geleceği birbirine bağlayan dünyadaki en güçlü devletlerdendir.  

DEVAMI >>

Türk

Birliği

Dünyada en büyük nüfus dağılımına sahip Türklerin neredeyse anavatanı olmayan tek toprak yoktur. Geçmişteki gibi geleceğin de en büyük topraklarına sahip bir hanlık kurulacağı çok açıktır.

DEVAMI >>

Türk Birliği Partisi ©2012-2014 Türk Birliği Gençliği tarafından Tüm Hakları Saklıdır.